SLUŽBY
Základními oblastmi poskytovaných služeb naší společnosti jsou:

 • IT technologie

 • Nabízíme konfigurace, dodávky a montáže integrovaných systému IT, a standardních služeb jako například projektový engineering, realizaci strukturované kabeláže, telefonních rozvodů, optické páteřní sítě, FDDI, realizaci rozvodů NN, měření napájecí sítě, revize elektrického ručního nářadí a zakázkový vývoj unikátních a nestandardních napájecích systémů apod.Samozřejmostí je kompletní dokumentace.

 • UPS

 • Produktová nabídka začíná nejmenšími záložními zdroji pro ochranu a napájení jednotlivých zařízení, počítačů a aktivních síťových prvků o řádovém výkonu desítek a. stovek wattů až po zálohování energocenter o řádovém výkonu stovek až tisíců kVA pro ochranu kritických počítačových aplikací, budov či průmyslových provozů. K většině nabízených produktů dodáváme zdarma komunikační a řídící software, který podporuje většinu operačních systémů . Tento SW je schopný informovat o stavu daného zařízení, ale při eventuálním déletrvajícím výpadku napájení provést i regulérní postupný takzvaný shutdown (regulérní vypnutí) výpočetní techniky zapojenédo počítačové sítě a tím zamezit ke ztrátě dat.

  Z naší nabídky lze tedy vybrat klasický SW výrobců UPS umožňující jednoduší dálkovou správu a monitoring, nebo pronájem vlastního SW firmy 2Pnet umožňující dálkovou správu a monitoring většího množství záložních napájecích systémů bez vazby na jednoho výrobce, kontroly funkce,testů,alarmů na předvolené mobilní telefony, ale i kontroly stavu a bezpečnosti technické místnosti spočívající v monitoringu prostředí technických místností - teplota, vlhkost,přístup, klíčové deposity- systém Abloy apod.

  diesel generator

  Kromě samotných zdrojů nabízíme také široký sortiment příslušenství jako například externí baterie pro prodloužení doby zálohování, komunikační adaptéry, jejich implementace a údržbu, rozvaděče, přepěťové ochrany, filtry a celou řadu dalších doplňků.

  Po celou dobu provozu zařízení provádíme jejich preventivní prohlídky. V případě výměny starých baterií za nové, zajišťujeme ekologickou likvidaci s certifikátem.

 • Klimatizace

 • Pro vytvoření optimálních provozních podmínek IT technologií a UPS naše firma navrhuje - realizuje, ventilační a klimatizační sestavy technických místností – serverových sálů včetně monitoringu kvality prostředí /teplota, vlhkost, prašnost./ a zabezpečení proti vniknutí neoprávněných osob.

 • Design

 • Hlavním zaměřením divize je tvorba aplikačních systémů, řešení reklamy na internetu a design na nejvyšší úrovni, včetně tvorby animovaných sekvencí a hudby. Maximální důraz klademe na kvalitu poskytovaných služeb a následnou zákaznickou podporu pro dosažení maximální spokojenosti našich klientů.