SLUŽBY » Divize Design
Hlavním zaměřením firmy je tvorba aplikačních systémů, řešení reklamy na internetu a design na nejvyšší úrovni. Maximální důraz klademe na kvalitu poskytovaných služeb a následnou zákaznickou podporu pro dosažení maximální spokojenosti našich klientů.

Vzdělte nám Vaše představy o stránkách a jejich využití, v případě potřeby poradíme a zasvětíme do problematiky. Na základě analýzy Vašich požadavků a představ Vám doporučíme odpovídající řešení Vaší prezentace. Vybereme a doporučíme vhodnou adresu stránek, případně zajistíme s ní související registraci domény a doporučíme vhodné tvary e-mailových adres. Na závěr Vám doporučíme odpovídající program umístění stránek na Internetu, který bude přesně odpovídat způsobu využití Vašich stránek.

Návrh stránky Vám samozřejmě vyrobíme zdarma. Veškerá grafika použitá na stránkách bude vyjma Vámi dodaných podkladů samozřejmě originální. Po korekturách návrhu Vám předložíme verzi upravenou podle Vašich požadavků a přání a pak teprve přistoupíme k samotné výrobě stránek. Tímto postupem je zajištěna maximální spokojenost zákazníka při přebírání hotové zakázky. Při předložení grafického návrhu Vás rovněž seznámíme s přibližnou časovou a finanční náročností zpracování zakázky.

WEB design (redesign a optimalizace)
Grafické návrhy a výroba internetové prezentace na profesionální úrovni.
Tvorba za použití technologií HTML, DHTML, FLASH, PHP, JavaScript.
Součástí prezentace je hudba, animace atd...

Internetové aplikace
Navrhneme a vytvoříme IA dle přání zákazníka.

Administrace (správa)
Zajistíme pravidelnou i jednorázovou aktualizaci a modernizaci www stránek nebo internetové aplikace.

Analýzy a statistiky návštěvnosti www stránek
Námi vyvinutý systém poskytuje kromě sledování základních kritérií návštěvnosti také možnost vlastního nastavení sledovaných parametrů, vazeb a profilů pro vytvářené statistiky, včetně archivování a dalšího využití statistických dat. Důraz je kladen na přehlednost a uživatelskou přívětivost statistik.

Multimediální CD
Výroba obsahu - multimediální prezentace (úprava internetové prezentace pro toto použití).

Další služby
Správa serverů (internetových, souborových i databázových), tvorba screensaverů a wallpaperů, DTP (DeskTop Publishing) , příprava materiálů pro tisk.